Každá linka, každá křivka je navržena v originálním duchu. Nabízíme vám jedinečný design a nekompromisní viditelnost.

Design, materiály, dokonalá konečná úprava – to všechno jsou prvky, které jasně identifikují každý z našich projektů.

DesignStation

Grafika, polepy a bannery

Grafický design – obor dotvářející celkovou podobu společnosti. Forma komunikace oživující firemní předměty a tiskoviny. Pokud je návrh vytvořen s citem, nejedná se pouze o unikátní vyobrazení myšlenky celé společnosti, ale i o její hlas. I přesto, že nemá jazyk, i přesto, že nevidíte pohyb jejich rtů, pokud se pozorně zaposloucháte, uslyšíte její šepot…a ten mnohdy dokáže vyjádřit i to, co obyčejná slova zachytit nedokážou.

Naším cílem je vytvořit polepy, bannery a ostatní prvky grafického designu, které nejen zasáhnou zraky všech, které chcete oslovit, ale zároveň se jim vryjí velice hluboko do paměti.

Komunikační design

Slova jsou první forma komunikace, která vás napadne, když se jedná o doručování zpráv potenciálním klientům. Přesto však komunikace nemusí být pouze verbální. Vizuální komunikace demonstruje, čeho je vaše společnost schopna. Vizuální komunikace přesvědčuje veřejnost, že vaše služby jsou tou pravou volbou. Vizuální komunikace podepisuje smlouvy.

Jsme schopni vytvořit každý jeden prvek komunikačního designu v jedinečném, nesrovnatelném, a vysoce estetickém provedení. A především garantujeme, že bude založen na vašich nápadech a představách

Design stánků a eventů

Výstavy a eventy – příležitosti, které spojují osoby ze stejného oboru, osoby se stejnými zájmy či živobytím. Příležitosti, které jsou založeny na všech pěti smyslech – chuť pro ochutnávání podávaného občerstvení, hmat pro poznávání vystavených produktů, sluch pro vyslyšení těch nejdůležitějších vzkazů, čich pro nasátí podstatných momentů, a především zrak…pro zachycení všech významných detailů.

Naším cílem je zajistit, aby vaše stánky a celkový design vašich eventů byl navržen v dech beroucím duchu a zanechal přesně ten dojem, který zanechat chcete.
DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation DesignStation
© Copyright 2010 Design Station Czech Republic. All Rights reserved.

Phone +420 732 799 920 / e-mail: info@design-station.eu